T520X687M006ATE018
MFR.Part #
T520X687M006ATE018
JLCPCB Part #
C4952485
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 6.3V 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS