T520W476M016ATE045
MFR.Part #
T520W476M016ATE045
JLCPCB Part #
C2158090
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 16V 45mΩ@100kHz 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS