T520V686M010ATE025
MFR.Part #
T520V686M010ATE025
JLCPCB Part #
C4979408
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 10V 25mΩ@100kHz 68uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS