T520V477M002ATE040
MFR.Part #
T520V477M002ATE040
JLCPCB Part #
C4981737
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 2V 40mΩ@100kHz 470uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS