T520V337M006ATE040
MFR.Part #
T520V337M006ATE040
JLCPCB Part #
C2158226
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 330uF 40mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS