T520V337M006ATE018
MFR.Part #
T520V337M006ATE018
JLCPCB Part #
C2158546
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 330uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS