T520V337M004ATE040
MFR.Part #
T520V337M004ATE040
JLCPCB Part #
C4987428
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 330uF 40mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS