T520V336M016ATE070
MFR.Part #
T520V336M016ATE070
JLCPCB Part #
C2158594
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 16V 33uF 70mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS