T520V227M004AT0E025
MFR.Part #
T520V227M004AT0E025
JLCPCB Part #
C2158962
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 220uF 25mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS