T520V226M020AHE040
MFR.Part #
T520V226M020AHE040
JLCPCB Part #
C2158627
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 20V 22uF 40mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors