T520V157M010ATE040
MFR.Part #
T520V157M010ATE040
JLCPCB Part #
C2159230
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 10V 150uF 40mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS