T520V157M006ATE012
MFR.Part #
T520V157M006ATE012
JLCPCB Part #
C2159005
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ@100kHz 150uF 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS