T520V107M010ATE055
MFR.Part #
T520V107M010ATE055
JLCPCB Part #
C4950870
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 55mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS