T520V107M010AHE018
MFR.Part #
T520V107M010AHE018
JLCPCB Part #
C2159242
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 18mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors