T520T336M006ATE070
MFR.Part #
T520T336M006ATE070
JLCPCB Part #
C2158472
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 33uF 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS