T520T107M006APE070
MFR.Part #
T520T107M006APE070
JLCPCB Part #
C2158148
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 100uF 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS