T520L227M004ATE025
MFR.Part #
T520L227M004ATE025
JLCPCB Part #
C2159124
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 220uF 25mΩ@100kHz 4V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS