T520D686M016AHE050
MFR.Part #
T520D686M016AHE050
JLCPCB Part #
C2159108
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 16V 50mΩ@100kHz 68uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors