T520D227M006ATE009
MFR.Part #
T520D227M006ATE009
JLCPCB Part #
C4950370
Description
-55℃~+105℃ 220uF 6.3V 9mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS