T520D157M006ATE015
MFR.Part #
T520D157M006ATE015
JLCPCB Part #
C2158101
Description
-55℃~+105℃ 150uF 15mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS