T520C227M006ATE015
MFR.Part #
T520C227M006ATE015
JLCPCB Part #
C2158129
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ@100kHz 220uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS