T520C107M010AHE025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T520C107M010AHE025
JLCPCB Part #
C1881727
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 25mΩ ±20% 2312 Tantalum Capacitors