T520B686M006ATE040
MFR.Part #
T520B686M006ATE040
JLCPCB Part #
C2158119
Description
-55℃~+105℃ 40mΩ@100kHz 6.3V 68uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS