T520B336M010AHE040
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T520B336M010AHE040
JLCPCB Part #
C2159229
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 10V 33uF 40mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors