T520B336M006ATE025
MFR.Part #
T520B336M006ATE025
JLCPCB Part #
C2158450
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 25mΩ@100kHz 33uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS