T520A336M006ATE080
MFR.Part #
T520A336M006ATE080
JLCPCB Part #
C4988407
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 33uF 6.3V 80mΩ@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS