T513D156K035BH61107505
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T513D156K035BH61107505
JLCPCB Part #
C4983232
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 15uF 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors