T510X687M006ATE023
MFR.Part #
T510X687M006ATE023
JLCPCB Part #
C1954126
Description
-55℃~+125℃ 23mΩ@100kHz 6.3V 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS