T510X476M035ATE055
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T510X476M035ATE055
JLCPCB Part #
C4951171
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 35V 47uF 55mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS