T510X106K050AHE090
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T510X106K050AHE090
JLCPCB Part #
C1881908
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 50V 90mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors