T502D685K035AG6210
MFR.Part #
T502D685K035AG6210
JLCPCB Part #
C1969707
Package
2917
Description
-55℃~+230℃ 1.8Ω 35V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS