T502D106M025AG6110
MFR.Part #
T502D106M025AG6110
JLCPCB Part #
C4952713
Package
2917
Description
-55℃~+230℃ 1.8Ω 10uF 25V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS