T502D106K025AG6210
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T502D106K025AG6210
JLCPCB Part #
C1969689
Package
2917
Description
-55℃~+230℃ 1.8Ω 10uF 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS