T502B106M016AG6110
MFR.Part #
T502B106M016AG6110
JLCPCB Part #
C4950530
Package
1411
Description
-55℃~+230℃ 10uF 16V 2.8Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS