T500D685K050AG6110
MFR.Part #
T500D685K050AG6110
JLCPCB Part #
C1856638
Package
2917
Description
-55℃~+200℃ 1Ω@100kHz 50V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS