T500D156M025AG6110
MFR.Part #
T500D156M025AG6110
JLCPCB Part #
C1856643
Package
2917
Description
-55℃~+200℃ 15uF 1Ω@100kHz 25V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS