T500D106K025AG6110
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T500D106K025AG6110
JLCPCB Part #
C4983853
Package
2917
Description
-55℃~+200℃ 10uF 1Ω@100kHz 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS