T500B685M006AG6110
MFR.Part #
T500B685M006AG6110
JLCPCB Part #
C1856621
Description
-55℃~+200℃ 3.5Ω@100kHz 6.3V 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS