T500B685K010AG6110
MFR.Part #
T500B685K010AG6110
JLCPCB Part #
C1856627
Description
-55℃~+200℃ 10V 3.5Ω@100kHz 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS