T500B475M016AG6110
MFR.Part #
T500B475M016AG6110
JLCPCB Part #
C4980952
Description
-55℃~+200℃ 16V 4.7uF 6Ω@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS