T500B106K010AG6110
MFR.Part #
T500B106K010AG6110
JLCPCB Part #
C1856626
Package
1411
Description
-55℃~+200℃ 10V 10uF 2.8Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS