T500B106K006AG6110
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T500B106K006AG6110
JLCPCB Part #
C1856629
Package
1411
Description
-55℃~+200℃ 10uF 2.8Ω@100kHz 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS