T499D476K010ATE800
MFR.Part #
T499D476K010ATE800
JLCPCB Part #
C4982910
Package
2917
Description
-55℃~+175℃ 10V 47uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS