T499D107K006ATE800
MFR.Part #
T499D107K006ATE800
JLCPCB Part #
C1960312
Package
2917
Description
-55℃~+175℃ 100uF 6.3V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS