T499C336K006ATE1K8
MFR.Part #
T499C336K006ATE1K8
JLCPCB Part #
C1961442
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 1.8Ω 33uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS