T499C106K020ATE1K8
MFR.Part #
T499C106K020ATE1K8
JLCPCB Part #
C1956428
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 1.8Ω 10uF 20V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS