T499B336K006ATE3K0
MFR.Part #
T499B336K006ATE3K0
JLCPCB Part #
C1954018
Package
1411
Description
-55℃~+175℃ 33uF 3Ω 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS