T499A105K020ATE10K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T499A105K020ATE10K
JLCPCB Part #
C4987661
Package
1206
Description
-55℃~+175℃ 10Ω 1uF 20V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS