T498X336K035ATE500
MFR.Part #
T498X336K035ATE500
JLCPCB Part #
C1970377
Package
2917
Description
-55℃~+150℃ 33uF 35V 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS