T498X106K050ATE500
MFR.Part #
T498X106K050ATE500
JLCPCB Part #
C1881749
Package
2917
Description
-55℃~+150℃ 10uF 500mΩ@100kHz 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS